Wiosenne wybory – buty dziecięce

768
views

Buty to moja słabość. Buty dla dzieci to moja podwójna słabość. Szkoda, że jest tak wiele ładnych bucików badziewnie wykonanych. W zeszłym roku popełniłam największy matczyny błąd – trampki za 40zł z osiedlowego obuwniczego. Były naprawdę śliczne, trudno było się im oprzeć, a malec prezentował się w nich znakomicie. Ludzie zaczepiali mnie na ulicy z pytaniem gdzie je kupiłam… STOP! Wcale nie takie fajne. Brak usztywnionego zapiętka, gumowa nieoddychająca podeszwa .. powinnam się nad tym bardziej zastanowić.

Nożki się pociły, a już po kilku dłuższych spacerach zauważyłam, że malec źle stawia stopy – pięty idą do środka. Spanikowałam i od razu pojechaliśmy po nowe buty.

Zwracajcie uwagę na to by but miał jednak usztywniany zapiętek. Choćby minimalnie. To bardzo ważne. Nasz ortopeda za każdym razem przypomina nam o stabilnej pięcie w butach.


Rozmiar podskoczył do 27/28 więc i typ buta nieco inny. A szkoda, bo bardzo podobają mi się Emel i Ecco w małych rozmiarach. Dla starszaków wybór jest słaby.

Co nam się podoba w tym roku?

Ohh zakochałam się w Palladium! Właściwie to każdy model mi się podoba i trudno jest się zdecydować.

Białe trampki dla chłopca to niezbyt praktyczne obuwie, ale są tak pociągające, że nie może ich zabraknąć w naszej szafie. Ze sportowych bucików Adidas – szczególnie Hight Top Kids, ale dostać je w PL jest niezmiernie trudne.

buty dziecięce na wiosnę

 

1,2 – Zara

3 – Adidas

4 – Geox

5,6 – Palladium

7 – Kornecki

8 – Mrugała

 

A co Wy w tym sezonie kupujecie dla swoich dzieciaków ? Wpadło Wam coś w oko z nowych kolekcji ?
Chcesz być na bieżąco ? Polub nas na Facebook: