Wielkanocne przepisy – najlepsze blogi kulinarne

504
views

Co za dużo to nie zdrowo!

I powie to każdy planujący świąteczną ucztę przy stole. W efekcie i tak wszyscy wracamy do codzienności z pełnymi brzuchami i okropnym uczuciem przejedzenia. I chyba nic tego już nie zmieni, taka nasza tradycja 🙂

Dlatego idąc z nurtem idei minimalizmu przedświątecznego, pokaże Wam dzisiaj tylko 3 blogi kulinarne, na które warto zajrzeć planując świąteczne menu.

klikacie na obrazki i przenosi Was na stronę polecanego bloga


GOTOWANIE CIESZY

Ten blog był jednym z moich pierwszych poznanych w kategorii kulinaria. Pamiętam pierwsze przepisy. Proste, szybkie w przygotowaniu dania,a do tego smaczne. Z pełnym zaufaniem przepisywałam kolejne i częstowałam rodzinę pysznymi daniami.

Teraz blog bardzo się zmienił i to na plus! Jestem pod ogromnym wrażeniem, tym bardziej że ostatnio zawiesiłam moje kulinarne działania i dawno tu nie zaglądałam.

A jajeczka z najnowszego przepisu są po prostu obłędne!

 


NIEBO NA TALERZU

Bardzo fajny blog. Jest sporo przepisów z udziałem kaszy jaglanej, świetne sałatki, surówki i przystawki, które do dzisiaj robię na spotkaniach przy stole.

Ponad to na blogu znajdziecie przepisy na najlepsze ciasteczka owsiane w różnych wersjach smakowych!

A propozycje świąteczne są jak najbardziej godne polecenia. Koniecznie zajrzyjcie! Bo jest oryginalnie i z pewnością smacznie.


MOJE WYPIEKI

Jak ktoś z moich znajomych kręci głową, gdy pytam o znajomość tego bloga, to albo w ogóle nie piecze ciast, ciasteczek i innych słodkości albo ma problemy z wpisywaniem fraz w google.

Znacie na pewno. Moje wypieki to kolejny blog, zaraz po Gotowanie Cieszy, który towarzyszy mi od kilku dobrych lat. Gdy mam upiec ciasto to najpierw zaglądam tutaj, bo jeszcze nigdy przenigdy nie wyszedł mi zakalec i mam pełne zaufanie, choć czasami daje mniej cukru 😉

Dorota ma fach w rękach i zdobyła już pewien poziom profesjonalizmu. Jeśli nie znasz, to koniecznie musisz poznać.


 

Przepisów jest tak dużo, że nie wiadomo na co się zdecydować. Wiem!

Bądź stanowcza i wybieraj szybko. Im dłużej będziesz się zastanawiać i przeglądać obrazki na ekranie monitora tym będzie Ci trudniej dokonać wyboru.

 

*zdjęcia pochodzą z polecanych przeze mnie blogów.