Jednodniowe oczyszczanie – ANANAS

650
views

Mam dla Was coś super – jadłospis na dietę jednodniową, po której będziesz czuć się nieco lżej ! Następnego dnia nie obudzicie się z wilczym apetytem i silnym ssaniem w żołądku. I łatwiej będzie Wam przejść na tryb – ‚jem zdrowiej, jem mniej’. Jeśli dietę będziesz powtarzać co tydzień, efekty będą zauważalne, a Tobie przybędzie  więcej energii i może w końcu poczujesz potrzebę wykonywania sportu.

UWAGA!

Dieta jednodniowa jest dla osób, które nie mają problemów zdrowotnych. Nie mogą jej stosować osoby z chorobami dwunastnicy, wątroby i nerek, wrzodami, nadciśnieniem i nadkwaśnością soku żołądkowego; kobiety w ciąży. Bromelaina zawarta w ananasie może wpływać na działanie niektórych leków – zwłaszcza antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych, uspokajających, antydepresyjnych.

Dietę jednodniową można stosować nie częściej niż raz w tygodniu.


Ananas zawiera wiele cennych składników pokarmowych i ma niesłychanie dużo właściwości leczniczych. A dzięki zawartości błonnika i bromelainie oraz witaminy C wspomaga odchudzanie.

Kiwi hamuje apetyt na słodycze i wspomaga odchudzanie. Warto włączyć ten owoc do codziennej diety. Jest bombą witaminową.

11

 *podane wartości kaloryczne są wartościami przybliżonymi. Dzienny jadłospis wynosi ok. 1000kcal


Zaleca się by tego dnia sporo odpoczywać i nie wykonywać czynności wymagających dużego wysiłku fizycznego.

Dużo pijemy – wodę, wodę z cytryną, zieloną herbatę, ewentualnie małą kawkę do śniadania 😉

Zaopatrzcie się w gumy do żucia – pomaga choć na chwilę zapomnieć o jedzeniu. Świetna jest również woda z cytryną albo wrzątek.